Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Belediyeden Zabıta ve Güvenlik Personellerine Seminer

Gündem Yayın: 28.04.2016 14:47
Belediyeden Zabıta ve Güvenlik Personellerine Seminer

Karabük Belediyesi, personelinin moral, motivasyon ve verimliliğini artırmak amacıyla seminer düzenledi.
Karabük Belediyesi’nin Kent Meydanı Nikah Salonunda düzenlenen seminere Karabük Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, birim müdürleri ve Karabük Belediyesi zabıta ve güvenlik çalışanları katıldı.
Mutlu olmanın ve hayata pozitif bakabilmenin yollarının anlatıldığı seminerde, Psikiyatrist Prof. Dr. İsmail Ak; “Her insanın güzel yanları vardır. Önemli olan o güzel yanları, bulup ortaya çıkarmaktır. Aşırı hırs ve ihtiraslardan uzak durmalıyız. Başımıza bir felaket geldiği zaman da onu aklımızı kullanarak lehimize çevirmeliyiz.  Başarının nimetlerinden herkes üstüne düşen sorumluluk oranında yararlandırılmalı. Başarısızlık halinde kimse sorumluluğu başkasının üstüne atmamalı, herkes payına düşen dersi çıkarmalı. Açıklık, dürüstlük ve güven duygusu hakim olmalı. Moral ve motivasyon yüksek tutulmalıdır” şeklinde konuştu.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karabük’te Trafik Kazasında 8 Yaşındaki Çocuk Yaralandı

Manşet Yayın: 25.07.2024 14:21
Karabük’te Trafik Kazasında 8 Yaşındaki Çocuk Yaralandı

Karabük’te 100.Yıl Mahallesi’nde meydana gelen trafik kazasında, yolun karşısına geçmeye çalışan 8 yaşındaki Y.A. adlı çocuk bir otomobilin çarpması sonucu yaralandı.

Kaza, sabah saat 09.00 sıralarında 1002 Nolu Cadde üzerinde meydana geldi. M.Y. yönetimindeki 34 FE 9144 plakalı otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan küçük çocuğa çarptı. Kazada hafif yaralanan Y.A., olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili olarak polis ekipleri soruşturma başlattı. Kazanın nasıl meydana geldiğini belirlemek amacıyla olay yerinde incelemeler yapıldı.