Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Belediyeden 23 Nisan  Çocuk Şenliği

Gündem Yayın: 21.04.2016 14:40
Belediyeden 23 Nisan  Çocuk Şenliği

Karabük Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kent

Meydanında çocuklara yönelik etkinlikler düzenlenecek.

Karabüklü çocuklar, Karabük Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenleyeceği birbirinden renkli etkinliklerle eğlenceye doyacak. 23 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek şenlik saat 13:00’de başlayacak. Meydana kurulacak özel oyun parkurlarında palyaçolar, yüz boyama, dev kaydıraklar, zıp zıp oyunları yer alacak. Kent Meydanında bulunan lunaparktaki çarpışan oto, dönme dolap, gondol, elma kurdu, mini tren, trambolin, salıngaç ve kangurudan çocuklar 13:00 ile 18:00 arası ücretsiz olarak faydalanacakPalyaço eşliğinde yüz boyama etkinliğinin yanı sıra çocuklara ikramlar yapılacak. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin de katılacağı şenlikte çocuklar doyasıya eğlenecek.

23 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanında gerçekleştireceği etkinliklerle şenlik haline getirmeyi hedefleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: “’Belediyemizin yaptığı tüm hizmetler, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız için. Belediye sınırlarımızdaki tüm mahallelerimizde yaşayan çocuklarımız ayrımsız olarak bizim evladımızdır. Onların daha iyi bir kentte yaşayabilmeleri ve çocukluklarını en güzel şekilde yaşayabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” diye konuşarak, tüm çocukları 23 Nisan Cumartesi günü, Kent Meydanında 13:00 ile 18:00 arasında sürecek çocuk şenliğine davet etti.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: