Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Belediye Hizmetler ve Faaliyetler Tanıtım Bülteni Mart Sayısı Çıktı

Safranbolu Yayın: 13.04.2015 12:46
Belediye Hizmetler ve Faaliyetler Tanıtım Bülteni Mart Sayısı Çıktı

Safranbolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Hizmetlerin, Sosyal Faaliyetlerin, Restorasyonlar ve tanıtım çalışmalarının anlatıldığı, her ay düzenli bir şekilde vatandaşlarımızın bilgilenmelerini de amaçlayan “Safranbolu Belediyesi Hizmetler ve Faaliyetler Tanıtım Bülteni “ Mart sayısı çıktı.
10 sayfa olarak çıkan Mart sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretlerinden toplu sözleşmeye, SAKEM etkinliklerinden Dünya İklim Değişikliği Konferansına ve spora kadar pek çok konunun ele alındığı bülten, Safranbolu’nun çeşitli bölgelerinde bulunana raflardaki yerini aldı.
Ücretsiz olarak halkın bilgilenmesi amacı ile çıkarılan bülten, Belediye binası önünden, Misak-ı Milli Meydanından, Aslanlar SAKEM Şubesinden, Safranbolu Terminalinden ve Tarihi Çarşıdan temin edilebilir.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: