Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Başkan Vergili’ye, “Divan Üyeliği” Onuru

Gündem Yayın: 04.10.2021 09:32
Başkan Vergili’ye, “Divan Üyeliği” Onuru

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Genel Merkez yönetimi tarafından, Ankara Bölge İstişare toplantısında Divan Üyeliğine layık görüldü.

Milliyetçi Hareket Partisi , “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef  2023 – Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” temalı genişletilmiş Ankara Bölge İstişare toplantısı gerçekleştirildi.

MHP Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin, Divan Üyeliği yaptığı istişare toplantısına; Ankara, Çankırı, Çorum, Kastamonu, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Zonguldak, Kırıkkale, Bartın, Karabük teşkilat mensupları katılım sağladı.

Genişletilmiş Bölge İstişare toplantısında Divan Üyeliği yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı açıklamada; “Partimiz Genel Merkezi tarafından Ankara’da düzenlenen “Güçlü siyaset, lider Türkiye, hedef 2023” temalı bölge toplantımıza, belediye başkanı ve teşkilat mensubu kardeşlerimizle birlikte geniş bir katılım sağladık.

Bizleri divan üyeliğine layık gören Sayın Genel Başkanımıza ve Genel Merkez yönetimimize şükranlarımı arz ediyorum.

2009 Seçimlerini 530 oyla kazandık. Ama iktidar partisi bizden seçimi almak için ne gerekiyorsa yaptı. Bizim çalışmamız bir yere kadardı ama teşkilatımızın mensupları 10 gün boyunca Seçim Kurulu önünde bekleyerek belediyeyi bizlere teslim etti. Demek ki Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatının gücü bambaşka” dedi.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dünyanın en iyi ilk iki ekmeği Samsun’dan

Kültür Sanat Yayın: 26.05.2024 20:30
İhlas Haber Ajansı
Dünyanın en iyi ilk iki ekmeği Samsun’dan

Gastronomi dünyasının önemli kaynaklarından biri olan Taste Atlas’ın Dünyanın En İyi Ekmekleri (Top Ten Breads) listesinde Bafra pidesi 1, Samsun pidesi 2’nci sırada yer aldı.

Uluslararası Taste Atlas internet sitesi, dünyanın en iyi ekmeği olarak Bafra pidesini seçti. Geleneksel tarifleri öne çıkarmasıyla bilinen Taste Atlas sitesi, dünyanın en iyi ekmeklerini listeledi. Listenin ilk 10’unda birinci sırada Bafra pidesi bulunurken, Samsun pidesi ise 2’nci sırada yer aldı.

Samsun Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Her iki lezzetimizin de dünyanın dört bir yanındaki yerel yemekler, içecekler ve restoranlar hakkında bilgi sunan interaktif bir harita ve bilgi platformu olan 837 bin takipçili Taste Atlas’ın listesinde ilk ikiye girmeyi başarması, dünya genelinde gastronomi turizmi destinasyonlarını keşfetmek isteyenlerin ve gurmelerin ilgisini çekecek, hem göze ve hem de damağa hitap eden çok sayıda yöresel lezzetiyle Samsun mutfağının tanıtımına büyük bir katkı sağlayacaktır” ifadelerine yer verildi.