Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bartın TSO’dan, İl Genel Meclisi’ne Ziyaret

Bartın Yayın: 23.04.2016 07:38
Bartın TSO’dan, İl Genel Meclisi’ne Ziyaret

BARTIN TSO Yönetim Kurulu, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’u makamında ziyaret etti. Heyette Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır, Meclis Başkanı Halil Çelen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Balık, Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Vural, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ağartan İle Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Yaz yer aldı. Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır hayırlı olsun dileklerinde bulunarak il genel meclisinin yerel bir parlamento niteliği taşıdığını belirtti. Çakır, ilin bütün sorunlarının bu meclisten geçeceğini ve ilin sorunlarına meclisin her anlamda vakıf olduğunu kaydederek çözüm aşamasında yapılacak tüm çalışmalarda meclise başarılar dilediğini ekledi. Çakır, “Hem dünyada, hem ülkemizde ve hem de Bartın’ımızda ticari ekonomik ve teknolojik anlamda farklı gelişmeler oldu. Bu gelişmeler ışığında Bartın’ımızı daha ileriye taşıyacağız. Her zaman kalkınmanın özel sektör vasıtasıyla olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki süreç Bartın için çok ciddi fırsatları bünyesinde barındırıyor. Başta Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, Ticaret Odamız ve sivil toplum örgütlerimizin aynı düşünceye sahip olduğunu düşünüyorum” dedi. Ortak paydalarının Bartın olduğunu ifade eden Çakır, “İl ve İlçeler genelinde, tarım, turizm, sağlık, eğitim, sanayi altyapısı, kültür, spor, sosyal hizmetler alanlarında önemli işleve sahip olan il genel meclisimiz ile ortak paydamız olan Bartın’ın gelişiminde birliktelik içinde çalışmalar gerçekleştirerek daha iyi noktalara taşıyacağımız inancındayım” diye konuştu. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan dursun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapılacak projeler hakkında karşılıklı görüş ve önerilerin paylaşılması ile ziyaret sona erdi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: