Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Bakan Osman Aşkın Bak’tan Milli Voleybolculara Tebrik Mesajı

Spor Yayın: 23.07.2023 14:38
Bakan Osman Aşkın Bak’tan Milli Voleybolculara Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Karabük’te düzenlenen 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan Milli Takım için tebrik mesajı yayımladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Karabük’te düzenlenen 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan İşitme Engelliler Türkiye Erkek Voleybol Milli Takımı ile aynı turnuvada ikinci olan İşitme Engelliler Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.
Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Karabük’te düzenlenen 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan Filenin Efeleri’ni yürekten kutluyorum. Şampiyonaya kusursuz bir şekilde ev sahipliği yapan Karabüklü hemşehrilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Aynı turnuvayı ikincilikle tamamlayan İşitme Engelliler Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımımıza da gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür ediyorum.” (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Beyin kanaması geçiren eski muhtar hayatını kaybetti

Kastamonu Yayın: 04.10.2023 04:48
Kaynak: İHA

Kastamonu’da beyin kanaması geçirmesi üzerine hastaneye kaldırılan eski muhtar, yaşam mücadelesini kaybetti.

Kastamonu’da bir önceki dönem Kuzeykent Mahallesi Muhtarlığını yapan İYİ Parti Kastamonu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Kılıç, bir hafta önce beyin kanaması geçirmesi üzerine Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Kılıç, yaşam mücadelesini kaybetti.

Kılıç’ın cenazesi, yarın (Salı) Daday Merkez Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Akılçalman Köyü Buzağıveren Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecek.

Paylaş: