Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Ayni Yardımlar Devam Ediyor

Gündem Yayın: 15.02.2023 14:31
Yazar:
Ayni Yardımlar Devam Ediyor

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Karabüklüler  tarafından deprem bölgesindeki vatandaşlar için bağışlanan ayni yardımların toplandığı yardım deposunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Deprem bölgesinden gelen vatandaşların kıyafet ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla Karabük Valiliğinde oluşturulan hayır çarşısını gezen Vali Fuat Gürel ve Milletvekili Niyazi Güneş, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan sobaları incelediler. (Halil Kızılyer)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: