Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Aranan 4 Kişi Yakalandı

Gündem Yayın: 02.05.2016 13:54

Karabük Emniyet Müdürlüğü Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri aranması olan 4 şahsı yakaladı Yapılan açıklamada; “İl Emniyet Müdürlüğümüz Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizin çalışmaları neticesinde; Yaralama, Borçlunun Ödeme Şartını ihlal suçlarından aranmaları bulunan İ.Y, H.G, M.Ç ve İ.T isimli olan toplam 4 şahıs görevlilerimizce yakalanarak haklarında adli işlemler yapılmıştır. Yakalanan bu şahıslardan İ.Y, H.G, ve İ.T çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Karabük T tipi Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmişlerdir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” denildi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşlı kadının evinde ölü bulunmasına ilişkin 1 tutuklama

Manşet Yayın: 23.07.2024 21:25
Yaşlı kadının evinde ölü bulunmasına ilişkin 1 tutuklama

Karabük’ün Eflani ilçesinde 83 yaşındaki kadının evinde ölü bulunmasına ilişkin gözaltına alınan 4 kişiden 1’i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Eflani ilçesine bağlı Bostancı köyünde 4 gün önce Fatma Metin (83) evinde ölü bulunmuştu. Evin içerisinde kan izlerine ve kadının vücudunda da darp izlerine rastlayan jandarma ekipleri, cinayet şüphesi üzerine olayla ilgili geniş çaplı çalışma başlatmıştı. Olayla ilgili yaşlı kadının üvey oğlu E.M., gelini B.M., torunu Ş.Ş. ve akrabası Yaşar A. gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Yaşar A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, diğerleri adli kontrolle serbest bırakıldı.