Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin tarihi ve kültürel mirasları tanımaları ve gönüllülük bilincini özendirici faaliyetlere katılmaları amacıyla hayata geçirilen “Anadoluyuz Biz” projesi kapsamında Karabük’ten Gençlik Merkezlerine üye 40 gönüllü erkek öğrenci Balıkesir’e gönderildi.
4 gün sürecek projede gençler düzenlenmesi planlanan çeşitli aktivitelerin yanı sıra Balıkesir’in tarihi ve kültürel güzelliklerini yerinde görme imkanı bulacak.