Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Amasya’da çıkan yangında 20 kovan arı telef oldu

Gündem Yayın: 23.09.2023 08:12
İhlas Haber Ajansı
Amasya’da çıkan yangında 20 kovan arı telef oldu

Amasya’da çıkan yangında 20 kovan arı telef oldu.

Alınan bilgiye nazaran, Suluova ilçe merkezine bağlı Akören köyünde Müslim Tomakin’e ilişkin bahçede bulunan depoda şimdi bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa müddette büyüyen yangın, bahçede bulunan arı kovanlarına da sıçradı. Etraftakilerin haber vermesiyle olay yerine gelen Suluova Belediyesi itfaiye grupları yangına müdahale etti. Birinci belirlemeye nazaran 20 kovan arı telef olurken, sahibi de yaralanarak hastanelik oldu.

Jandarma takımları çıkan yangınla ilgili inceleme başlattı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)