Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Altınöz ve Çekinkaya’dan Çakır’a Tepki

Politika Yayın: 07.07.2022 14:41
Altınöz ve Çekinkaya’dan Çakır’a Tepki

Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile  Genel Başkan Yardımcılarına ve Milletvekillerine sert eleştiriler yönelten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya’ya yönelik olarak  “Bu arkadaş kendisine çeki düzen versin. Vermiyorsa da verdirmesini biliriz”  şeklinde açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Abdullah Çakır’a AK Parti İl Başkanı İsmail  Altınöz ve Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya sosyal medya hesaplarından aynı sertlikte cevap verdi.

“BENİM İLÇE BAŞKANIMA AĞZINI AÇIP BİR ŞEY SÖYLEYEMEZSİN”

Altınöz yaptığı açıklamada;  “CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır Merkez İlçe Başkanımıza ‘Kendisine çeki düzen versin, vermezse biz verdirmesini biliriz’ demiş. CHP Karabük İl Başkanı olarak kendi ilçe başkanlarını ister döversin ister söversin ama benim ilçe başkanıma ağzını açıp bir şey söyleyemezsin sayın Başkan.

Her gün CHP’li yöneticiler AK Parti Genel Başkanımıza ve Parti yöneticilerimize her türlü hakareti yapacak size kimse bir şey diyemeyecek öyle mi.

Merkez İlçe Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın her türlü yanındayız. Çeki düzen vermesi gereken bir yer varsa bu da CHP’nin kendisidir. İktidara geleceklermiş %24 oyla nasıl iktidar olacaksınız. HDP ‘ye güvenen CHP ve yandaşlarını bu millet sandığa gömecektir” dedi.

“ÇAKIR HER ZAMAN Kİ HADSİZ TUTUMUNU YİNE SERGİLEMİŞ”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Her sabah yeni bir muhalefet yalanı ile uyandığımız, akşamdan sabaha özenle hazırlanmış milletimizin aklını bulandırmaya çalışan sistematik bir YALAN SİYASETİ ile karşı karşıyayız. Sandıktan umudunu kesen Gezi olaylarından bugüne ellerini ovuşturarak ülkemizin bataklığa saplanmasını bekleyen CHP’nin son çaresi; yalan, iftira, fitne siyaseti olmuştur.

Abdullah Çakır’da bu yalanların Karabük’teki aklayıcısı göreviyle sorumlu tutulmuştur.

Mukaddesatımızı incitecek, Hakk’ı, hakikati ve milli değerlerimizi hedef alacak muhalefetin tüm söylemlerine karşı söylenecek sözümüz her zaman vardır. Susmayacağız, yalanlarınız ile milletimizin aklını karıştırmaya müsaade etmeyeceğiz.

  • Daha önce CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’na Şehitlerimiz ile ilgili paylaşımına nasıl cevap verdiysek, geçtiğimiz hafta Marmaris Orman Yangınları ile ilgili Chp Genel Başkan Yardımcısı tarafından söylenen yalana da aşağıdaki şekilde cevap verdik. Vermeye de devam edeceğiz.

Abdullah Çakır sanıyor ki,

Biz sussak mesele kalmayacak. Halbuki biz sussak tarih susmayacak. Tarih sussa hakikat susmayacak. (Sezai Karakoç)

Abdullah Çakır bize çeki düzen vereceğini söyleyerek her zaman ki hadsiz tutumunu yine sergilemiş, açık açık tehdit etmiş, kendisini ilgilendirmeyen konulara girerek gündem olma amacı gütmüştür.

Abdullah Çakır, bizi kendi ilçe başkanıyla karıştırmış ve haddini aşma cüreti göstermiştir. Kendi ilçe başkanlarına daha önce gerçekleştirdiği eylemleri bize de yapabileceği fikrine kapılmıştır. Bu hadsizliğin ve milletin aklıyla dalga geçmenin karşılığını milletimiz sandıkta verecektir.

Abdullah Çakır’ın Twitter gündeminden Karabük’ün gündemine taşıdığı, Karabük’ü ilgilendirmeyen genel siyasi bir konuda şahsıma destekleri için AK Parti İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, İlçe Başkanlarımıza, Teşkilatımıza, dostlarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ülkemize, Milletimize ve hemşehrilerimize hayırlı bayramlar dilerim” (Nurettin Acar)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yangında mahsur kalan aile kurtarıldı

Gündem Yayın: 23.06.2024 04:07
İhlas Haber Ajansı

Samsun’da bir evde çıkan yangında aile bireyleri alevlerin arasından çıkartıldı.

Olay, Samsun’un Terme ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 3 katlı binanın 1. katında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın kısa sürede evdeki odaları sardı. Olayın 112’ye bildirilmesi üzerine bölgeye itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Evde bulunan Aras K., Nurdan K., Ayaz K. ve Meriç K. alevler arasında kalarak yardım bekledi. Yangında mahsur kalan aile bireyleri itfaiye ve polis ekiplerinin müdahalesi sonucu evden çıkartıldı. Yangında dumandan etkilenen Meriç K. sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Terme Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Paylaş: