Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AK Partili Başkanlar ‘Teşkilat Akademisi, Liderlik Okulu’ eğitim programına katıldı

Gündem Yayın: 11.10.2021 12:13
AK Partili Başkanlar ‘Teşkilat Akademisi, Liderlik Okulu’ eğitim programına katıldı

AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Teşkilat Akademisi, Liderlik Okulu’ eğitim programına katılan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, bu programın en temel amaçlarının teşkilatların 2023 seçimlerine hazır hale getirilmesi olduğunu belirtti.
Programa AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik katıldı.
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı ve AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘Teşkilat Akademisi, Liderlik Okulu’ eğitim programına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Altınöz, “Eğitim programı öncesi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Şu hususu özellikle belirtmek istiyorum, Cumhurbaşkanımızın bitmez tükenmez enerjisi bize ilham kaynağı oluyor. İl Başkanları toplantımız oldukça verimli geçti. Karabük’ümüzün sorunlarını bu toplantılar vesilesiyle ilgili bakanlıklara iletiyor anında sorunların çözümü için gayret gösteriyoruz. Biz siyasetimizi adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz ve sürekli sahadayız” ifadelerini kullandı.
‘Teşkilat Akademisi, Liderlik Okulu’ eğitim programına ilişkin de konuşan Altınöz, “Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu’ eğitim programı belki de dünya siyasi tarihinde en önemli hamlelerden biri olarak görüyorum. Bu eğitim programı 93 bin kişilik dev bir eğitim programı. Eğitim programımızın ilk dersini liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldık. Bu programın en temel amaçları, teşkilatlarımızın 2023 seçimlerine hazır hale getirilmesi. Gelecek vizyonumuza ve ufkumuza yön verecek ve büyük ölçüde istifade ettiğimiz eğitim programımızın ilk gününde, eğitim açılış konuşmasıyla ilk dersi veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve tüm teşkilat yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, partisinin büyük bir teşkilatı olduğunu, girdiği her seçimi kazandığını, zaferden zafere koştuğunu ve girdiği ilk seçimden beri iktidarda bulunduğunu kaydederek, bunun devam etmesini istediklerini vurguladı.
Eğitimlerin yıl sonuna kadar devam edeceğini ve her hafta sonu farklı bir bölgede olacağı belirtildi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Macar fiği ekti, tarlası Rönesans tablosuna döndü

Dünya Yayın: 30.05.2024 12:30
İhlas Haber Ajansı
Macar fiği ekti, tarlası Rönesans tablosuna döndü

BOLU (İHA) – Bolu’da ekim ayında, hayvanların beslenmesi için ekilen macar fiği, tarlayı adeta tabloya dönüştürdü. Yeşil tarlaların arasında açan mor çiçekler, eşsiz manzara ortaya çıkardı.

Mudurnu ilçesinde Sarıyar köyü yolunda Ekim ayında bir üretici tarlasına macar fiği ekti. Macar fiği ekilen tarlada mayıs ayında yağan yağmurların ardından ilginç görüntüler ortaya çıktı. Yeşil tarlaların arasında açan mor çiçekler, eşsiz görüntüler sundu. Tarla vatandaşların fotoğraf karelerini süslüyor Tarlanın çok güzel bir manzaraya sahne olduğunu belirten Mehmet Çavuşoğlu, “Köyümüzün girişindeki bir tarla. Mevsim sonu yağmurlarından sonra burası harika çiçek açtı. Vatandaşlar buradan geçerken bunları başka çiçekler sanıyor. Bu çiçekler doğanın kendi çiçekleri. Görüntüsü çok güzel. Ekme değil kendiliğinden olmuş, belli” dedi.

Çiftçilik yapan üreticilerin tercih ettiği, besin ve protein değeri yüksek olan macar fiği, hayvan yemi olarak kullanılıyor.