Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AK Parti’den Rektör Kırışık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Günlük Yayın: 04.08.2023 14:23
Yazar:
AK Parti’den Rektör Kırışık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç ile AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Karabük Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fatih Kırışık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

1 Ağustos 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karabük Üniversitesi Rektörü olarak atanan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında düzenlenen törenle mazbatasını alan Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç ile AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt’ı Rektörlük makamında misafir etti. Ziyarete, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Solmaz, Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Köm ve daire başkanları eşlik etti.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Karabük Üniversitesinin şehrin kalkınmasına yönelik iş birliklerine açık olduğunu belirten Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, “Karabük Üniversitesinin gelişimine katkıda bulunan bölgemizin ileri gelenlerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreç içerisinde bölge milletvekillerimiz ve Kardemir başta olmak üzere hayırsever iş adamlarımız, esnaf ve ticaret odaları başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşları yönetimlerimiz ile güzel işler başaracağız. Hep birlikte çalışmalarımızı planlamaya ve faaliyete geçirmeye gayret göstereceğiz. Başta Üniversite-sanayi iş birliği olmak üzere Üniversite olarak şehrimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla Türkiye yüzyılında Karabükümüzün ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak için güzel çalışmalar yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ise ev sahipliği için Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi ve hayırlı olsun temennisinde bulundu. Milletvekili Cem Şahin, “Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle atanan Hocamızın donanımı ile Üniversitenize ve Karabük’e çok şey katacağına inanıyoruz. Hocamıza görevinde başarılar dileriz” diye konuştu.

Milletvekili Ali Keskinkılıç ise “Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Karabük Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. Fatih Kırışık’a görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun” şeklinde konuştu. AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt da “Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum, hayırlı olsun” dedi. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Boluspor’un altyapı tesislerinde yangın çıktı

Gündem Yayın: 01.03.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Boluspor’un altyapı tesislerinde yangın çıktı

Boluspor’un altyapı tesislerinde çıkan yangın paniğe sebep oldu.

Olay, Karaçayır Mahallesi’nde Murat Canbaş Caddesinde bulunan Boluspor Yılmaz Becikoğlu Altyapı Tesislerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 katlı tesislerin üst katında altyapı oyuncularının kaldığı odada elektrik tesisatından kaynaklı yangın çıktı. Tesislerde kalan oyuncular dışarıya tahliye edildi. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına aldı.

Yangın sebebiyle odada maddi hasar meydana geldi.

Paylaş: