AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal seçimler öncesinde çalışmalarına devam ediyor.
Kentin önemli sorunlarını tespit etmek ve çözüm önerileri üretmek adına ziyaretlerde bulunan AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal Tüccarlar Kooperatifinde esnafları ziyaret etti. Ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Kahveci ve Namal, AK Parti için destek istedi.
Milletvekili adayı Sedat Namal, Karabük’ün vekili olursak, yaşanan sorunların aşılması konusunda gerek Ankara’da gerekse Karabük’te var gücümüzle çalışacağımın sözünü veriyorum. Millete hizmet etmek için yola çıktık. Bu görev bize nasip olursa Karabük’e güzel hizmetler yapma arzusu içerisindeyim” dedi.
VALİ ALİMOĞLU’NA ZİYARET
AK Parti Karabük Milletvekili ve milletvekili adayı Osman Kahveci ve Sedat Namal Karabük Valisi Orhan Alimoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Beraberinde İl Başkanı Timurçin Saylar, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya ve Kadım Kolları Başkanı Hülya Uğur Kocakavak ile birlikte Valilik ziyaretinde bulunan AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, daha sonra Vali Yardımcıları Tarkan Keskin ve Abdullah Acar ile Valilik personelini ziyaret etti. Kahveci ve Namal daha sonra Karabük Adliyesinde Cumhuriyet Başsavcısı, Ağır Ceza Reisi ve Baro Başkanını ziyaret etti.