Samsun’da 15 yaşındaki kız çocuğu, 9. kattaki meskenlerinin penceresinden atlayarak hayatını kaybetti.
Olay, Canik ilçesi Gürgenyatak Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, anne-babası küçük yaştayken vefat eden 15 yaşındaki E.G.S., amcasının 9. kattaki meskeninin penceresinden aşağı atladı. Ağır yaralanan kız çocuğu kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.