Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

1.Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Gündem Yayın: 08.04.2015 06:06
1.Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

1.Bölge İl Müdürlükleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 09-10 Nisan 2015 tarihlerinde Karabük Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünün koordinasyonu ve ev sahipliğinde yapılacak.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bağlı ve İlgili kuruluşlarının Bölgesel değerlendirme ve İstişare toplantısı Karabük İl Müdürlüğünün Koordinesi ve ev sahipliğinde yapılacak. Toplantının; Ankara, Bolu, Aksaray, Çankırı, Karabük, Yozgat, Kırşehir, Sivas, Eskişehir İllerini kapsıyor.
Toplantıda, Sanayide verimsiz elektronik motorları dönüşümü programı, Yerli üretimin arttırılması, teşviki, yerli üretime ve üreticilere sağlanan destekler, İç kontrol standartlarına uygun eylem planı ve mevzuat sadeleştirilmesi konuları gündem olarak ele alınacak.
Toplantılar; 09.04.2015 tarihinde Karabük Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonunda Saat 10:30 başlayacak. Toplantının diğer oturumları Aygür Otel Toplantı salonunda yapılacak.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trafik denetimleri sıkılaştırıldı

Gündem Yayın: 23.07.2024 20:22
İhlas Haber Ajansı

Bolu-Mudurnu kara yolunda jandarma ekipleri denetimlerini sıkılaştırdı. Özellikle yaz aylarında çiftçilerin sıkça kullandığı yolda traktör sürücüleri reflektör konusunda uyarıldı.

Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Mudurnu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Bolu-Mudurnu kara yolunda denetim yaptı. Yaklaşık 2 saat süren denetimlerde onlarca araç denetlendi. Özellikle yaz aylarında çiftçilerin sıkça kullandığı güzergah üzerinde tarlasından balya taşıyan traktör sürücüleri reflektör konusunda uyarıldı. Jandarma ekipleri tarafından reflektörlerin temiz olması gerektiği vurgulandı. Ayrıca güzergah üzerinde emniyet kemeri takmayan sürücülere de cezai işlem uygulandı.

Ekiplerin denetimleri sıkılaştırarak devam ettireceği öğrenildi.

Paylaş: