Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Sırtına Konan Kuşu Arayan Miniğin Hareketleri Kahkahaya Boğdu

Gündem Yayın: 03.02.2023 14:30
Yazar:
Sırtına Konan Kuşu Arayan Miniğin Hareketleri Kahkahaya Boğdu

Karabük’te 1.5 yaşındaki Eylül isimli kız çocuğunun gittiği misafirlikte arkasına saklanan kuşu aradığı anlar görenleri kahkahaya boğdu.
Ailesiyle birlikte misafirliğe giden minik kız çocuğu evdeki muhabbet kuşuyla oynamaya başladı. Bir süre sonra kaçan kuş isminin Eylül olduğu öğrenilen minik kızın sırtına kondu. Kuşu aramak için evin içinde dolanan miniğin hareketlerinin ise ailesini kahkahaya boğduğu anlar cep telefonu ile kaydedildi.
Görüntülerde sırtındaki kuşu arayan kız çocuğunun dolaştığı evde oyun arkadaşını bulamayınca yuvasını kontrol ettiği yer alıyor. Babasının “Kuş nerede kızım” sorusuna “Yok” diye cevap veren miniğin o anları tebessüm ettirdi. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vezirköprü’nün tek kadın muhtarı mazbatasını aldı

Politika Yayın: 18.04.2024 16:36
İhlas Haber Ajansı
Vezirköprü’nün tek kadın muhtarı mazbatasını aldı

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde seçilen tek kadın muhtar mazbatasını ilçe kaymakamından aldı.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Vezirköprü’nün Özesentepe Mahallesi Muhtarı seçilen Şerife Ak, muhtarlık mazbatasını Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya’dan aldı. Kaymakam Özgür Kaya, “Kadınların medeni cesaret göstererek, seçim yarışında kazanıp görev almaları demokrasinin gelişmesi açısından çok kıymetli. Vezirköprü’de 161 muhtarlığımız içinde tek kadın muhtar seçilen Şerife Ak‘ı kutluyor; mahallesine ve devletimize hizmetlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Özesentepe Mahallesi Muhtarı Şerife Ak ise “İlçede başka kadın muhtar adayları da vardı. Fakat içlerinden tek ben muhtar oldum. Bütün oy veren vermeyen seçmenlerimize teşekkür ederim. Bundan sonra azalarımla mahalleme hizmet edebilmek için elimizden geleni yapacağız. Muhtarlar olarak biz devletimizle vatandaş arasındaki koordinasyonu sağlayacağı, tüm muhtar arkadaşlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

Paylaş: