Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Safranbolu Belediyesi’nin Mutlu Günü

Safranbolu Yayın: 30.07.2016 14:31
Yazar:
Safranbolu Belediyesi’nin Mutlu Günü

Safranbolu Belediyesi çalışanlarından Tuğba Çetin ve Hüseyin Yıldız, Hıdırlık Seyir Tepesi’nde nikah masasına oturdu.
Safranbolu Belediyesi çalışanlarından Tuğba Çetin ve Hüseyin Yıldız için Karabük’ün tarihi eski çarşı mevkiinde bulunan Hıdırlık seyir tepesinde nikah töreni düzenlendi. Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un nikah memurluğu yaptığı törenle, genç çift nikah masasına oturdu.
Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un kıydığı nikah sonrası dilek tutarak beyaz güvercin uçuran Tuğba ve Hüseyin çifti mutlu olduklarını dile getirirken, “Bu tarihi dokuda da mutluluğumuzu arttırmak istedik. Bu güzel manzarada bu özel günde güzel bir nikahımızın olmasını istedik” dediler.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İnebolu’da çiftçilere 107 bin sebze fidesi dağıtıldı

Kastamonu Yayın: 21.04.2024 08:12
İhlas Haber Ajansı
İnebolu’da çiftçilere 107 bin sebze fidesi dağıtıldı

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde çiftçilere, düzenlenen törenle 107 bin domates ve biber fidesi dağıtıldı.

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi (TAKEP) çerçevesinde, İnebolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 57 bin 600 adet domates, 49 bin 680 adet biber fidesi dağıtıldı. Düzenlenen törene, Kaymakam Ahmet Vezir Baycar, İnebolu ilçe Tarım Müdürü Hülya Karaaslan ve çiftçiler katıldı.

Tören de konuşan Kaymakam Ahmet Vezir Baycar, “İnebolu’da seracılığı hedeflediğimiz sayıya çıkaracağız ve İnebolu’yu sera merkezi yapacağız. Fidelerimizin çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

İnebolu ilçe Tarım Müdürü Hülya Karaaslan ise, “Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi çerçevesinde 57 bin 600 adet domates, 49 bin 680 adet biber fidesi dağıtımı için çiftçilerimizle bir araya geldik, 100 bin İnebolu’da ilk defa dağıtıyoruz. Desteklerinden dolayı bakanlığımıza, Kaymakamımız Ahmet Vezir Baycar teşekkür ederiz” diye konuştu.

Paylaş: